Продуктивність в іграх
| Гра | Якість | Дозвіл | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Apex Legends | High/Medium | 1920×1080 | 60 |
Тест FPS в 9 іграх (Intel Core i7-4770 /GTX 1050)
Основні характеристики:
- Системний блок: Fujitsu P720 Tower
- Процесор: Intel i5-4770 (3.4 Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: GTX 1050 2Gb GDDR5 128bit
- Пам'ять: DDR3 16Gb
- Диск: HDD 1 Tb, SSD 240Gb
- Порты: 2xUSB 2.0, Mic In, Headphones Out, Line Out, Ethernet RJ-45
О процессоре Intel i5-4770 (3.4Ghz × 4 ядра)
Четырехядерный процессор создан на новейшей 22-нм микроархитектуре Intel Haswell. И получил конструктивное исполнение LGA 1150, который будет работать в тандеме с набором системной логики Intel 8-Series с кодовым обозначением Lynx Point.
Тактовая частота процессора сотавляет 3.4 ГГц. Объем кэша 3 уровня — 8 МБ. Встроенная графика представлена Intel HD Graphics 4600 ядром с частотой до 1.2 ГГц.
О видеокарте GTX 1050 2Gb GDDR5 128bit
Хороша продуктивність і нові ігрові технології GTX 1050 дозволили геймерам грати в VR і більш високому дозволі.
Стан: Б/В
Увага! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Бесплатаня доставка
- Відправка без передоплат
- Післяплата
Нам можна довіряти!
- Ми реальний магазин: Контакти
- До нас можна прийти вибрати і переконатися в працездатності.
- Відгуки інтернет-магазин АльфаКомп
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Типорозмір | Tower |
- Ціна: 9 485 ₴


