Ігровий комп'ютер AlphaPC.
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| COD: Modern Warfare | Medium/High | 1920×1080 | 100 |
| Dota 2 | Ultra-High | 1920×1080 | 120 |
| Fortnite: Chapter 2 | Competetive | 1920×1080 | 140 |
| Grand Theft Auto V | High | 1920×1080 | 80 |
| Counter-Strike: Global Offensive | Ultra-High | 1920×1080 | 200+ |
| Red Dead Redemption 2 | Medium/High | 1920×1080 | 55 |
| Metro Exodus | High | 1920×1080 | 60 |
| Apex Legends | Low/Medium | 1920×1080 | 110 |
| Assassins Creed: Odyssey | High | 1920×1080 | 49 |
| The Witcher 3 | High | 1920×1080 | 67 |
Тест FPS у 36 іграх — RX 570 4Gb + Ryzen 5 1600
Основні характеристики:
- Системний блок: AlphaPC Tower
- Процесор: AMD Ryzen 5 1600 (3.2Ghz × 6 ядра)
- Відеокарта: RX 570 4Gb GDDR5 256bit
- Пам'ять: DDR4 8Gb
- Диск: HDD 500Gb, SSD 120Gb
- Порты: USB, Mic In, Headphones Out, Line Out, Ethernet RJ-45
- Блок живлення: 500Вт
Про процесор: AMD Ryzen 1600 (3.2Ghz × 6 ядра)
Плавність ігрового процесу й ефективна покращена продуктивність багатопроцесорного оброблення.
Про відеокарту: RX 570 4Gb GDDR5 256bit
Насолоджуйтесь чудовим ігровим процесом із роздільною здатністю HD завдяки відеокартам RadeonTM RX 570, створеним на базі ефективної архітектури Polaris.
Стан: Renew
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Нам можна довіряти!
- Ми реальний магазин: Контакти
- До нас можна прийти вибрати й переконатися в працездатності.
- відгуки інтернет-магазин АльфаКомп
Характеристики
| Графіка | |
|---|---|
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 570 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Виробник | AlphaPC |
| Тип процесора | Ryzen |
| Типорозмір | Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 970 ₴


