Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Call of Duty Warzone | High | 1920×1080 | 68 |
| Cyberpunk 2077 | Medium | 1920×1080 | 51 |
| Fortnite: Chapter 2 | High | 1920×1080 | 103 |
| Grand Theft Auto V | High | 1920×1080 | 84 |
| Counter-Strike: Global Offensive | Ultra-High | 1920×1080 | 134 |
| Red Dead Redemption 2 | Medium | 1920×1080 | 54 |
| Valorant | Ultra-High | 1920×1080 | 106 |
| Apex Legends | High | 1920×1080 | 81 |
| Assassins Creed: Odyssey | Medium | 1920×1080 | 49 |
Тест FPS у 15 іграх — i7 3770 + GTX 1050
Основні характеристики:
- Системний блок: Dell Precision T1650 Tower
- Процесор: Intel Core i3 2100 (3.1Ghz × 2 ядра)
- Відеокарта: GT 1030 2Gb GDDR5 64bit
- Пам'ять: DDR3 8Gb
- Диск: HDD 500Gb, SSD120Gb
- Порты: 6 x USB2.0, 4 x USB3.0, Mic-in, Headphone out, 2 х PS2, 2 х DisplayPort, VGA, СОМ, line-in, line-out
Про процесор: Intel Core i7 3770 (3.4Ghz × 4 ядра)
Процесор i7 третього покоління, має чотири повноцінні ядра й 4 потоки. Є підтримка технології Turbo Boost, завдяки чому частота окремих ядер може підвищуватися в застосунках, які залучають менш чотирьох потоків. Максимально можлива частота для одного ядра досягає 3,8 ГГц.
Про відеокарту: GTX 1050 2Gb GDDR5 128bit
Гарна продуктивність і нові ігрові технології GTX 1050 дали геймерам змогу грати в VR і вищій роздільній здатності.
Стан: Б/В
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Типорозмір | Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 415 ₴


