Ігровий комп'ютер AlphaPC.
Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Дозвіл | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Red Dead Redemption 2 | Ultra | 1920×1080 | 50 |
| Assassin's Creed Odyssey | Ultra | 1920×1080 | 53 |
| Grand Theft Auto 5 | Ultra | 1920×1080 | 122 |
| Apex Legends | Ultra | 1920×1080 | 127 |
| Battlefield 1 | Ultra | 1920×1080 | 105 |
| Need For Speed Heat | Ultra | 1920×1080 | 80 |
| Far Cry 5 | Ultra | 1920×1080 | 96 |
| Shadow of The Tomb Raider | Ultra | 1920×1080 | 89 |
| Fortnite | Ultra | 1920×1080 | 110 |
| Playerunknown's Battlegrounds | Ultra | 1920×1080 | 114 |
| The Witcher 3 | Ultra | 1920×1080 | 89 |
Основні характеристики:
- Системний блок: AlphaPC Tower
- Процесор: AMD Ryzen 7 2700x (3.7Ghz × 8 ядер)
- Відеокарта: GeForce RTX 2060 6Gb GDDR6 192bit
- Пам'ять: DDR4 16Gb
- Диск: HDD 3Tb, SSD 240Gb
- Порти: USB 2.0, Mic In, Headphones Out, Line Out, Ethernet RJ-45
- Блок живлення: 500Вт
Про процесор: AMD Ryzen 7 2700x (3.7Ghz × 8 ядер)
Відмінний варіант створення повноцінної ігрової системи або робочої станції. Він без проблем впорається з ресурсомісткими завданнями та багатопоточними навантаженнями. Цей процесор містить вісім ядер Pinnacle Ridge і 16 обчислювальних потоків. При цьому кожне ядро працює на частоті 3,7 ГГц, а в режимі Turbo Boost частота може досягати 4,3 ГГц. Він виготовлений за 12-нм техпроцесом, що означає відносно низький рівень енергоспоживання порівняно з пристроями минулого покоління, за більш високого рівня продуктивності.
Про відеокарту: RTX 2060 6Gb GDDR6 192bit
це відеокарта, випущена компанією Nvidia у 2019 році. Вона оснащена 6 ГБ відеопам'яті типу GDDR6 та базується на архітектурі Turing. Карта підтримує технологію трасування променів (ray tracing), яка дозволяє створювати більш реалістичні ефекти освітлення та тіней в іграх та додатках. Також вона має функцію Deep Learning Super Sampling (DLSS), яка підвищує продуктивність в іграх, використовуючи штучний інтелект для покращення якості зображення. RTX 2060 6GB здатна забезпечувати високу продуктивність в іграх при роздільній здатності 1080p і 1440p, а також підтримує віртуальну реальність.
Стан: Renew
Увага! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безплатаня доставка
- Надсилання без передоплат
- Покладений платіж
| Графіка | |
|---|---|
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
| Об`єм відеопам'яті | 6144 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 3000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Виробник | AlphaPC |
| Тип процесора | Ryzen |
| Типорозмір | Tower |
- Ціна: 19 325 ₴






