Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Grand Theft Auto V | High | 1920×1080 | 70 |
| Apex Legends | High | 1920×1080 | 85 |
| Metro Exodus | High | 1920×1080 | 48 |
| Resident Evil 2 | High | 1920×1080 | 97 |
| Borderlands 3 | High | 1920×1080 | 55 |
| Call of Duty Modern Warfare | High | 1920×1080 | 95 |
| Red Dead Redemption 2 | High | 1920×1080 | 42 |
| PlayerUnknown's Battlegrounds | High | 1920×1080 | 60 |
| Overwatch | High | 1920×1080 | 105 |
| Doom | High | 1920×1080 | 130 |
| Fortnite Battle Royale | High | 1920×1080 | 73 |
Великий тест FPS у багатьох іграх — Radeon RX 570 4Gb + i5-4430
Основні характеристики:
- Системний блок: HP ProDesk 490 G1 Tower
- Процесор: Intel i5-4430 (3.0 Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: AMD Radeon RX570 4Gb GDDR5 256bit
- Пам'ять: DDR3 8Gb
- Диск: HDD 500Gb, SSD 120Gb
- Порти: 2 х PS/2, 6 x USB 2.0, 4 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x DVI-D, 1 х LAN (RJ45), 1 х COM-порт, Аудіовхід, Аудіовихід, Роз'єм для навушників, Роз'єм для мікрофона
Про процесор: Intel i5-4430 (3.0Ghz × 4 ядра)
Процесор за продуктивністю можна порівняти з процесорами:
- Intel Pentium Gold G5600 LGA 1151
- AMD Ryzen 5 3500U AM4
* Дані з сайту cpu.userbenchmark.com
Про відеокарту: AMD Radeon RX 570 4Gb GDDR5 256bit
Неймовірна продуктивність в іграх за роздільної здатності 1080p з підтримкою DirectX® 12 і VulkanTM, а також під час використання апаратного забезпечення з вбудованою технологією асинхронних обчислень
Стан: Б/В
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 570 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Типорозмір | Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 340 ₴


