Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Farcry 5 | Medium | 1920×1080 | 70 |
| Shadow of the Tomb Raider | Medium | 1920×1080 | 61 |
| Bright Memory | Medium | 1920×1080 | 90 |
| Grand Theft Auto V | Ultra-High | 1920×1080 | 70 |
| Need For Speed: Heat | Medium | 1920×1080 | 58 |
| Counter-Strike: Global Offensive | Ultra-High | 1920×1080 | 213 |
| Apex Legends | Medium | 1920×1080 | 97 |
| The Witcher 3: Wild Hunt | High | 1920×1080 | 58 |
| Hitman 3 | Medium | 1920×1080 | 74 |
| Control | Low | 1920×1080 | 76 |
Тест FPS у 10 іграх (Intel Core i7-4770 — GTX 1060 3Gb)
Основні характеристики:
- Системний блок: HP ProDesk 490 G1 Tower
- Процесор: Intel i7-4770 (3.4Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: GTX 1060 3Gb GDDR5 192bit
- Пам'ять: DDR3 8Gb
- Диск: HDD 500Gb, SSD 120Gb
- Порти: 2 х PS/2, 6 x USB 2.0, 4 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x DVI-D, 1 х LAN (RJ45), 1 х COM-порт, Аудіовхід, Аудіовихід, Роз'єм для навушників, Роз'єм для мікрофона
Про процесор Intel i7-4770 (3.4Ghz × 4 ядра)
Процесор за продуктивністю можна порівняти з процесорами:
- Intel i5-8400T LGA 1151
- AMD Ryzen 5 1500x AM4
* Дані з сайту cpu.userbenchmark.com
Про відеокарту: GTX 1060 3Gb GDDR5 192bit
Відеокарта GeForce GTX 1060 обладнана інноваційними ігровими технологіями, що робить її ідеальним вибором для найсучасніших ігор у високій роздільній здатності. Відеокарта GeForce GTX 1060 створена на основі архітектури NVIDIA PascalTM, найбільш технічно просунутої архітектури GPU з будь-коли створених. Вона забезпечує найвищу продуктивність, яка відкриває дорогу до VR-іграм та інших можливостей.
Стан: Б/В
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 3072 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Типорозмір | Tower |
- Ціна: 11 430 ₴




