
Комп'ютер Fujitsu M470 (Xeon X5650/12Gb/500Gb/GT 210) БУ
- Немає в наявності
- Код: AC-00004628
6 035 ₴
Якщо шукаєте надійну продуктивність для вимогливих застосунків, однопроцесорна робоча станція Fujitsu CELSIUS M470 задовольнить Вашими вимогами. Конфігурація може бути індивідуально підібрана під необхідні завдання.
Продуктивність
Підтримка 4 і 6-ядерних процесорів.
Ергономіка
Тиха система для комфортної роботи. Оптимізований термоконтроль, тихі шасі та вентилятори.
Надійність
Стабільність системи впродовж усього життєвого циклу. Високі стандарти завдяки компонентам високої якості та ретельному тестуванню.
Розширеність
Чудова масштабованість системи. Максимальний обсяг пам'яті 48Gb, інтегрований RAID-контролер.
Характеристики:
| Виробник | Fujitsu Siemens |
| Модель | CELSIUS M470 |
| Процесор | Intel Xeon X5650 2.66Ghz |
| Кількість ядер | 6 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм жорсткого диска | 500 Gb |
| Тип графічного контролера | NVIDIA GT 210 |
| Графічні інтерфейси | DVI, DisplayPort |
| Блок живлення | 500 W, ефективність роботи > 85% |
| Розмір (мм) | 215 x 522 x 446 |
| Вага (кг) | 18 кг |
| Стан | Б/У |
Комп'ютер із Європи. Протестований і подовжена передпродажна підготовка.
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Нам можна довіряти!
- Ми реальний магазин: Контакти
- До нас можна прийти вибрати й переконатися в працездатності.
- відгуки інтернет-магазин АльфаКомп
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Xeon |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | "NVIDIA GeForce GT 210" |
| Об'єм відеопам'яті | 1024 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 |
| Тип настільного ПК | "Рабоча станція" |
| Типорозмір | "Tower" |
| Частота процесора | 2660 |
- Ціна: 6 035 ₴
