Ігровий комп'ютер AlphaPC.
| Гра | Якість | Дозвіл | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Apex Legends | Ultra | 1920×1080 | 110 |
| Metro Exodus | Ultra | 1920×1080 | 55 |
| Resident Evil 2 | Ultra | 1920×1080 | 125 |
| Borderlands 3 | Ultra | 1920×1080 | 65 |
| Call of Duty Modern Warfare | Ultra | 1920×1080 | 125 |
| Red Dead Redemption 2 | Ultra | 1920×1080 | 48 |
| PlayerUnknown's Battlegrounds | Ultra | 1920×1080 | 90 |
| Overwatch | Ultra | 1920×1080 | 170 |
| Doom | Ultra | 1920×1080 | 170 |
| Fortnite Battle Royale | Ultra | 1920×1080 | 110 |
Тест FPS в Fortnite Battle Royale - GTX 1080 8Gb + i7-3770
Тест FPS в Battlefield 1 - GTX 1080 8Gb + i7-3770
Основні характеристики:
- Системний блок: AlphaPC Tower
- Процесор: Intel Core i7-4770 (3.4 Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: GTX 1080 8Gb GDDR5 256bit
- Пам'ять: DDR3 16Gb
- Диск: HDD 1Tb, SSD 120Gb
- Порти: USB 2.0, Mic In, Headphones Out, Line Out, Ethernet RJ-45
- Блок живлення: 400Вт
Про процесор: Intel Core i7-4770 (3.4 Ghz × 4 ядра)
Четырехядерный процессор создан на новейшей 22-нм микроархитектуре Intel Haswell. И получил конструктивное исполнение LGA 1150, который будет работать в тандеме с набором системной логики Intel 8-Series с кодовым обозначением Lynx Point.
Тактовая частота процессора сотавляет 3.4 ГГц. Объем кэша 3 уровня — 8 МБ. Встроенная графика представлена Intel HD Graphics 4600 ядром с частотой до 1.2 ГГц.
О видеокарте: GTX 1080 8Gb GDDR5 256bit
Высокая производительность, энергоэффективность и технология охлаждения сделали видеокарту выбором требовательных геймеров.
Стан: Renew
Увагу! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Бесплатаня доставка
- Відправка без передоплат
- Післяплата
Нам можна довіряти!
- Ми реальний магазин: Контакти
- До нас можна прийти вибрати і переконатися в працездатності.
- Відгуки інтернет-магазин АльфаКомп
| Графіка | |
|---|---|
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Виробник | AlphaPC |
| Типорозмір | Tower |
- Ціна: 17 980 ₴


