Характеристики:
| Виробник | HP |
| Модель | 6300 Pro |
| Процесор | Intel i5-3330 (3.0Ghz × 4 ядра) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 - 4 Gb |
| Тип диска | SSD - 120 Gb |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічні інтерфейси | VGA • DisplayPort |
| Блок живлення | 240 W |
| Розмір (мм) | 100 x 338 x 379 |
| Вага (кг) | 7,6 кг |
| Стан | Б/У |
Комп'ютер із Європи. Протестований і подовжена передпродажна підготовка.
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Нам можна довіряти!
- Ми реальний магазин: Контакти
- До нас можна прийти вибрати й переконатися в працездатності.
- відгуки інтернет-магазин АльфаКомап
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 |
| Типорозмір | "Desktop (SFF)" |
| Частота процесора | 3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 325 ₴




