Ігровий комп'ютер AlphaPC.
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Cyberpunk 2077 | Medium | 1920×1080 | 55 |
| Call of Duty Warzone | High | 1920×1080 | 50 |
| Fortnite: Chapter 2 | Ultra-High | 1920×1080 | 68 |
| Grand Theft Auto V | Medium | 1920×1080 | 58 |
| Red Dead Redemption 2 | Low | 1920×1080 | 69 |
| Counter-Strike: Global Offensive | Ultra-High | 1920×1080 | 131 |
| Assassins Creed: Odyssey | Medium | 1920×1080 | 47 |
| Rainbow Six: Siege | Medium | 1920×1080 | 60 |
| Apex Legends | Medium | 1920×1080 | 57 |
Тест FPS у багатьох іграх — GTX 1070+ i5-4430
Основні характеристики:
- Системний блок: AlphaPC Tower
- Процесор: Intel Core i5-4430 (3.0Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: GeForce GTX 1070 8Gb GDDR5 256bit
- Пам'ять: DDR3 16Gb
- Диск: HDD 1Tb, SSD 120Gb
- Порты: USB 2.0, Mic In, Headphones Out, Line Out, Ethernet RJ-45
- Блок живлення: 500Вт
Про процесор: Intel Core i5-4430 (3.0Ghz × 4 ядра)
Процесор i5 четвертого покоління, має чотири повноцінні ядра. Є підтримка технології Turbo Boost, завдяки чому частота окремих ядер може підвищуватися в застосунках, які залучають менш чотирьох потоків. Максимально можлива частота для одного ядра досягає 3,4 ГГц.
Про відеокарту: GTX 1070 8Gb GDDR5 256bit
На момент виходу жодне рішення не могло зрівнятися за продуктивністю на ватів із цією відеокартою бази архітектури Pascal.
Стан: Б/У
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Нам можна довіряти!
- Ми реальний магазин: Контакти
- До нас можна прийти вибрати й переконатися в працездатності.
- відгуки інтернет-магазин АльфаКомп
| Графіка | |
|---|---|
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Виробник | AlphaPC |
| Типорозмір | Tower |
- Ціна: 14 320 ₴


