
AlphaPC (Ryzen 5 2600 • GT 210 • 8Gb • ssd 120Gb) AR1-S101
- Немає в наявності
- Код: AR2-S101
5 ₴
AlphaPC (Ryzen 5 2600 • GT 210 • 8Gb • ssd 120Gb) AR1-S101Немає в наявності
5 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
| Виробник | AlhpaPC |
| Модель | AA1-T101 |
| Процесор | Ryzen 5 2600 (6 x 3.4 GHz) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 - 8Gb |
| Диск | SSD - 120Gb |
| Тип графічного контролера | GeForce GT 210 1GB GDDR3 |
| Відеовиходи ( секундами) | VGA, DVI, HDMI |
| Блок живлення | 300 W |
| Стан | Б/У |
* опціонально — конфігурація відеовиходів залежить від партії та може бути змінена.
Комп'ютер із Європи. Протестований і подовжена передпродажна підготовка.
Конфігурація може бути змінена за бажанням замовника.
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Нам можна довіряти!
- Ми реальний магазин: Контакти
- До нас можна прийти вибрати й переконатися в працездатності.
- відгуки інтернет-магазин АльфаКомап
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlphaPC |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | "NVIDIA GeForce GT 210" |
| Об'єм SSD | 120 |
| Об'єм відеопам'яті | 1024 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 |
| Тип процесора | "Ryzen" |
| Типорозмір | "Tower" |
| Частота процесора | 3400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴
