Ігровий комп'ютер AlphaPC.
Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Call of Duty Warzone | Low | 1920×1080 | 89 |
| Grand Theft Auto V | High | 1920×1080 | 57 |
| Valorant | Ultra-High | 1920×1080 | 80 |
| Fortnite: Chapter 2 | High | 1920×1080 | 52 |
| Apex Legends | Low | 1920×1080 | 145 |
| Red Dead Redemption 2 | Medium | 1920×1080 | 47 |
| Counter-Strike: Global Offensive | Ultra-High | 1920×1080 | 200+ |
| Cyberpunk 2077 | Low | 1920×1080 | 75 |
| Rainbow Six: Siege | Ultra-High | 1920×1080 | 48 |
Тест FPS у Call of Duty Warzone — AMD RX 470 4Gb + Intel i3 10100F
Основні характеристики:
- Системний блок: AlphaPC Tower
- Процесор: Intel i3 10100F (3.6Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: AMD RX 470 4Gb GDDR5 256bit
- Пам'ять: DDR4 16Gb
- Диск: HDD 500Gb, SSD 120Gb
- Порты: USB, Mic In, Headphones Out, Line Out, Ethernet RJ-45
- Блок живлення: 500Вт
Про процесор: Intel i3 10100F (3.6Ghz × 4 ядра)
Новий процесор Intel Core i3-10100F 10-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Comet Lake. Призначений для настільної платформи Intel LGA 1200. Належить до сімейства високопродуктивних процесорів Core i3.
Про відеокарту: RX 470 4Gb GDDR5 256bit
Насолоджуйтеся чудовим ігровим процесом із роздільною здатністю HD завдяки відеокартам Radeon™ RX 470, створеним на базі ефективної архітектури Polaris.
Стан: Б/У
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Нам можна довіряти!
- Ми реальний магазин: Контакти
- До нас можна прийти вибрати й переконатися в працездатності.
- відгуки інтернет-магазин АльфаКомап
| Графіка | |
|---|---|
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 470 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Виробник | AlphaPC |
| Типорозмір | Tower |
- Ціна: 14 745 ₴


