Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Call of Duty Warzone | Low | 1920×1080 | 34 |
| Cyberpunk 2077 | Low | 1920×1080 | 29 |
| Fortnite: Chapter 2 | Low | 1920×1080 | 127 |
| Grand Theft Auto V | Low | 1920×1080 | 163 |
| Counter-Strike: Global Offensive | Ultra-High | 1920×1080 | 121 |
| Red Dead Redemption 2 | Low | 1920×1080 | 31 |
| Valorant | High | 1920×1080 | 50 |
| Apex Legends | Low | 1920×1080 | 65 |
| Assassins Creed: Odyssey | Low | 1920×1080 | 37 |
| Rainbow Six: Siege | Low | 1920×1080 | 97 |
Тест FPS у грі GTA V — Intel Core i3 6100 + GT 1030
Основні характеристики:
- Системний блок: Hewlett Packard ProDesk 600 G2
- Процесор: Intel Core i3 6100 (3.7Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: GT 1030 2Gb GDDR5 64bit
- Пам'ять: DDR4 8Gb
- Диск: HDD 500Gb, SSD 120Gb
- Порти: 6 x USB 3.0; 4 x USB 2.0, 4 x audio, 1 x serial, 1 x parallel (гладінець), 2 x PS/2 (клавіатура та мишка), 1 x VGA, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45
Про процесор: Intel Core i3 6100 (3.7Ghz × 4 ядра)
Виготовляється за стандартом 14-нм техпроцесу, має 2 ядра, які працюють у 4 потоки на штатній тактовій частоті 3.7 ГГц. Обсяг кеш-пам'яті 3 рівня дорівнює 3 МБ. Має 2-канальний контролер пам'яті DDR4/DDR3L.
Про відеокарту GT 1030 2Gb GDDR5 64bit
Реалізовано за допомогою нової архітектури nVidia Pascal, Geforce GTX 10 серія — це квантовий стрибок в ефективності продуктивності й енергоспоживання. Під час виробництва карти використовуються дроселі та конденсатори тільки високої якості, завдяки цьому графічна карта забезпечує високу продуктивність і довговічність системи.
Стан: Б/У
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Нам можна довіряти!
- Ми реальний магазин: Контакти
- До нас можна прийти вибрати й переконатися в працездатності.
- відгуки інтернет-магазин АльфаКомп
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Типорозмір | Desktop (SFF) |
- Ціна: 8 690 ₴



