Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Call of Duty Warzone | Low | 1920×1080 | 74 |
| Fortnite: Chapter 2 | Medium | 1920×1080 | 84 |
| Cyberpunk 2077 | Low | 1920×1080 | 63 |
| Grand Theft Auto V | High | 1920×1080 | 48 |
| Valorant | Ultra-High | 1920×1080 | 57 |
| Counter-Strike: Global Offensive | Ultra-High | 1920×1080 | 198 |
| Apex Legends | Low | 1920×1080 | 104 |
| Rainbow Six: Siege | High | 1920×1080 | 55 |
| Red Dead Redemption 2 | Low | 1920×1080 | 66 |
Тест FPS у 8 іграх (Intel Core i7-4770 /GTX 1050)
Основні характеристики:
- Системний блок: HP ProDesk 400 G1 Tower
- Процесор: Intel i7-4770 (3.4Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: GTX 1050 2Gb GDDR5 128bit
- Пам'ять: DDR3 8Gb
- Диск: HDD 500Gb, SSD 120Gb
- Порти: 2 x USB 3.0, 6 x USB 2.0, 2 x PS/2, 1 x VGA, 1 x DVI-D, 1 x гніздо для мікрофона/навушників, 1 x лінійний аудіовхід/вихід, 1 x RJ-45, 1 x послідовний порт
Про процесор Intel i7-4770 (3.4Ghz × 4 ядра)
Процесор за продуктивністю можна порівняти з процесорами:
- Intel i5-8400T LGA 1151
- AMD Ryzen 5 1500x AM4
* Дані з сайту cpu.userbenchmark.com
Про відеокарту GTX 1050 2Gb GDDR5 128bit
Гарна продуктивність і нові ігрові технології GTX 1050 дали геймерам змогу грати в VR і вищій роздільній здатності.
Стан: Б/В
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Типорозмір | Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 415 ₴


