Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Apex Legends | Low | 1920×1080 | 61 |
| Cyberpunk 2077 | Low | 1920×1080 | 53 |
| Fortnite: Chapter 2 | Medium | 1920×1080 | 84 |
| Grand Theft Auto V | Medium | 1920×1080 | 51 |
| Counter-Strike: Global Offensive | Ulta-High | 1920×1080 | 115 |
| Red Dead Redemption 2 | Low | 1920×1080 | 61 |
| Valorant | High | 1920×1080 | 46 |
| Assassins Creed: Odyssey | Low | 1920×1080 | 37 |
| Rainbow Six: Siege | Medium | 1920×1080 | 53 |
Тест FPS у грі The Witcher 3 — i5 3330 + GTX 1050
Основні характеристики:
- Системний блок: Dell Vostro 270 Tower
- Процесор: Intel Core i5 3330 (3.0Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: GTX 1050 2Gb GDDR5 128bit
- Пам'ять: DDR3 8Gb
- Диски: HDD 500Gb, SSD 120Gb
- Порты: 4x USB 2.0, 4x USB 3.0, 1x Ethernet, 1x HDMI, 1x VGA, 5x Audio, 1x Card Reader
Про процесор Intel Core i5 3330 (3.0Ghz × 4 ядра)
Процесор i5 третього покоління, має чотири повноцінні ядра. Максимально можлива частота для одного ядра досягає 3,4 ГГц.
Про відеокарту GTX 1050 2Gb GDDR5 128bit
Відеокарта дає змогу комфортно грати в ігри 208-2019. Старт продажів 2016 р. Відеокарта трохи швидша за GTX 960, основна перевага полягає в більшому об'ємі оперативної пам'яті. Порівнюючи зі старшими поколіннями відеокарт вирізняє знижене енергоспоживання, що дає змогу знизити вимоги до потужності блока живлення й співвідомлено зробити дешевшими пк на базі видокарт цього покоління.
Стан: Б/В
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Об`єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Типорозмір | Tower |
- Ціна: 6 915 ₴


