Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Forza Horizon 4 | High | 1920×1080 | 50 |
| Assassin's Creed Valhalla | Medium | 1920×1080 | 37 |
| Cyberpunk 2077 | Medium | 1920×1080 | 37 |
| Death Stranding | High | 1920×1080 | 44 |
| Far cry New Dawn | High | 1920×1080 | 45 |
| Need for Speed : Heat | High | 1920×1080 | 37 |
| Resident Evil 2 Remake | High | 1920×1080 | 58 |
| Shadow of the Tomb Raider | High | 1920×1080 | 47 |
Тест FPS в іграх (Intel Core i7-4770 + RX560 4Gb)
Основні характеристики:
- Системний блок: HP ProDesk 490 G1 Tower
- Процесор: Intel i7-4770 (3.4Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: AMD Radeon RX560 4Gb GDDR5 128bit
- Пам'ять: DDR3 8Gb
- Диск: HDD 500Gb, SSD 120Gb
- Порти: 2 х PS/2, 6 x USB 2.0, 4 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x DVI-D, 1 х LAN (RJ45), 1 х COM-порт, Аудіовхід, Аудіовихід, Роз'єм для навушників, Роз'єм для мікрофона
Про процесор Intel i7-4770 (3.4Ghz × 4 ядра)
Процесор за продуктивністю можна порівняти з процесорами:
- Intel i5-8400T LGA 1151
- AMD Ryzen 5 1500x AM4
* Дані з сайту cpu.userbenchmark.com
Про відеокарту: AMD Radeon RX560 4Gb GDDR5 128bit
Створено для геймерів. Поки розробники прагнуть запропонувати щось нове, створюючи величезні фотореалістичні світи, геймери хочуть максимально підвищити продуктивність свого обладнання. Вони полюють за новими технологіями, які дадуть змогу відтворювати задумане розробниками, чи то віртуальна реальність, HDR-контент, чи максимально ресурсомістке HD-відео.
Стан: Б/У
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 560 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Типорозмір | Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 325 ₴




