Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| RED DEAD REDEMPTION 2 | Medium-High | 1920×1080 | 51 |
| DOOM Eternal | Ultra-High | 1920×1080 | 180 |
| Cyberpunk 2077 | High | 1920×1080 | 84 |
| The Division 2 | High | 1920×1080 | 70 |
| Death Stranding | Ultra-High | 1920×1080 | 95 |
| Metro Exodus | Ultra | 1920×1080 | 77 |
| Days Gone | High | 1920×1080 | 61 |
Тест FPS в іграх — плейлист (Intel Core i7-4770 + RX580 4Gb)
Основні характеристики:
- Системний блок: HP ProDesk 490 G1 Tower
- Процесор: Intel i7-4770 (3.4Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: AMD Radeon RX580 4Gb GDDR5 256bit
- Пам'ять: DDR3 8Gb
- Диск: HDD 500Gb, SSD 120Gb
- Порти: 2 х PS/2, 6 x USB 2.0, 4 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x DVI-D, 1 х LAN (RJ45), 1 х COM-порт, Аудіовхід, Аудіовихід, Роз'єм для навушників, Роз'єм для мікрофона
Про процесор Intel i7-4770 (3.4Ghz × 4 ядра)
Процесор за продуктивністю можна порівняти з процесорами:
- Intel i5-8400T LGA 1151
- AMD Ryzen 5 1500x AM4
* Дані з сайту cpu.userbenchmark.com
Про відеокарту: AMD Radeon RX 580 4Gb GDDR5 256bit
Неймовірна продуктивність в іграх за роздільної здатності 1080p з підтримкою DirectX® 12 і VulkanTM, а також під час використання апаратного забезпечення з вбудованою технологією асинхронних обчислень.
Стан: Б/В
Внимание! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 580 |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Типорозмір | Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 385 ₴




