Продуктивність в іграх:
| Гра | Якість | Роздільна здатність | FPS, середнє |
|---|---|---|---|
| Apex Legends | Ultra | 1920×1080 | 57 |
| Counter-Strike 2 | Ultra | 1920×1080 | 103 |
| League of Legends | Ultra | 1920×1080 | 123 |
| Dota 2 | Ultra | 1920×1080 | 86 |
| Resident Evil Village | Ultra | 1920×1080 | 53 |
| Tom Clancy's Rainbow Six Siege | Ultra | 1920×1080 | 86 |
| World of Tanks | Ultra | 1920×1080 | 67 |
Тест FPS в Fortnite - Intel Core i7 6700 - GTX 1050 Ti
Основні характеристики:
- Системний блок: HP ProDesk 400 G3
- Процесор: Intel Core i7-6700 (3.4Ghz × 4 ядра)
- Відеокарта: GTX 1050Ti 4Gb GDDR5 128bit
- Пам'ять: DDR4 8Gb
- Диск: HDD 500Gb, SSD 120Gb
- Порти: Передня панель: 2 x USB 3.0, 1 x Вихід для навушників, 1 x Вихід на мікрофон; Задня панель: 2 x USB 3.0, 4 x USB 2.0, 2 x PS/2 (для клавіатури та миші), 1 x LAN (RJ-45) 1 x VGA, 1 x DisplayPort, 1 x лінійний аудіовхід, 1 x лінійний аудіовихід
Про процесор: Intel Core i7 6700 (3.4Ghz × 4 ядра)
Процесор i7 шостого покоління, має чотири повноцінні ядра та чотири потоки. Є підтримка технології Turbo Boost, завдяки чому частота окремих ядер може підвищуватися в застосунках, які залучають менш чотирьох потоків. Максимально можлива частота для одного ядра досягає 4.0 ГГц.
Про відеокарту: GTX 1050Ti 4Gb GDDR5 128bit
Оптимальний баланс продуктивності та енергоефективності, а також підтримка інноваційних технологій GameReady.
Стан: Б/В
Увага! Зовнішній вигляд може відрізнятися від представленого на фото.
- Гарантія!
- Безкоштовна доставка
- Відсилання без передоплат
- Накладений платіж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 мес. |
| Типорозмір | Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 995 ₴


